Витрачено коштів, грн 0.00 грн

Про карту

Карта коронавірусних закупівель це сайт, на якому будь-хто може знайти ліки, засоби захисту від коронавірусу, які закуплені для вашої лікарні.

 Мета Карти – зробити процес закупівель медичних масок, рукавичок, апаратів ШВЛ максимально прозорим, аби кожен українець міг перевірити медичні закупівлі свого міста. 

Для чого карта?

На просторах інтернету можна знайти безліч статей про платне лікування від коронавірусу. Для уникнення таких ситуацій та задля прозорості й доступності процесу закупівель, було розроблено Карту коронавірусних закупівель, на якій можна перевірити наявність усіх необхідних медичних засобів будь-якого куточку України.

Тому якщо лікарі стверджують, що в лікарні немає, до прикладу, масок або ліків і треба купляти їх за свій рахунок – кожен може зайти на Карту та перевірити достовірність цієї інформації.

Переваги Карти:

– оновлюється у режимі реального часу;

– охоплює всю Україну – від маленьких сіл до великих міст; 

– повністю безкоштовна; 

– має форму зворотнього зв’язку; 

– надає користувачам інформацію про те, на які товари та послуги замовники витратили гроші платників податків;

– забезпечує прозорість інформації щодо закупівель;

–  можливість  залишити скаргу щодо корупції в медичних закладах. 

Як користуватися Картою?

Знайти медичний  заклад, який вас цікавить можна за допомогою пошуку, ввівши необхідну адресу в лівому верхньому кутку або вручну збільшити карту та знайти місце, яке вас цікавить. 

Також можна залишити скаргу щодо будь-якого об’єкта, якщо вам відома про нього певна інформація (наприклад, щодо корупції у лікарні, чи щодо наявності безкоштовного медичного засобу, за якого витребовують кошти).

Ми створили Карту за підтримки Міжнародного фонду "Відродження", ви можете підтримати розвиток проектів в розділі "Донейт".