Витрачено коштів, грн 0.00 грн

Розслідування

Лідерами ринку стали фірми, пов’язані з Фісталем, який мав бізнес з двоюрідним братом голови парламентського комітету з питань здоров’я нації Радуцького.

Проаналізували три найкрупніші закупівлі у рамках боротьби з COVID-19 

Оборудование и оснащения лаборатории для проведения ПЦР-тестов в инфекционной больнице Одессы  приобретались по высокой цене у компаний-прокладок, за которыми стоят фигуранты уголовных производств по растрате бюджета или нарушители налогового кодекса.

За останній тиждень Харківський обласний лабораторний центр МОЗ прозвітував про підписання 9 договорів

Коронавірус COVID-19, що продовжує набирати оберти, вніс свої корективи в формування попиту на цю продукцію, створивши небачений до цього ажіотаж навколо доволі обмеженого кола постачальників медичного кисню.

На початку карантину найкрупніші закупки медичних масок державними та комунальними установами закупались  у ТОВ «Епіцентр К».

Ми проаналізуємо закупівлі місцевих органів самоврядування у Київській області та покажемо ті закупки, які викликали у нас інтерес.

В Одесской области, согласно данным “Карты коронавирусных закупок”, провели около 24 закупок аппаратов искусственной вентиляции легких разной комплектации и стоимостью. 

Новокальчевский сельсовет ОТГ Березовского района Одесской области купил 5 штук дезсредства "АХД 2000 экспресс" за 5068 гривен. Этот товар можно купить по значительно меньшей цене.